O nás

O nás

laboratoř.jpg

 

O nás

Jsme skupina lidí, která věří v sílu přírodních produktů a baví je dělat něco, co kromě světové jedinečnosti dokáže lidem zároveň pomoci. Nad vývojem produktů samotných jsme strávili několik let a společných chvil. Cesta vývoje produktů samotných nebyla lehká a nastaly i těžké okamžiky při výběru vhodných surovin, partnerů v projektu až po nelehký schvalovací proces všech našich výrobků, včetně zatěžkávajících státních zkoušek.

Ve finále jsme však připravili pro vás sérii kosmetických přípravků o velmi vysoké kvalitě, ve kterých se skloubila síla přírodních látek dohromady se špičkovými medicinálními nanotechnologiemi, přičemž naše produkty splňují řadu zákonem předepsaných opatření a přísných kritérií, ale hlavně naplňujících přání vás – našich zákazníků.

 V prvních letech máme v plánu vybudovat distribuční síť v Čechách a na Moravě, dále chceme expandovat na zahraniční trhy. V současné době jsme pro vás připravili základní set produktů – Birch2Life - přírodní krém se stříbrem a argonovým olejem a sadu tělových mýdel obsahujících přírodní březové extrakty, silice, arganový olej a koloidní stříbro. Připravujeme pro vás tělové mléko, sprchový gel a další produkty budou následovat.

 

Hledáme obchodní partnery pro rozšíření naší působnosti. V případě Vašeho zájmu se obracejte na emailovou adresu

 

V čem jsme jiní než ostatní:

Tvorba

Dokázali jsme vytvořit unikátní kombinaci přísad našich výrobků tak, že mají schopnost pomoci problematické, podrážděné a namáhané kůži s vysokým účinkem, a to 80-90 %. Dle našich informací neexistují na světě produkty s obdobným složením.

Zjistit více

Štěstí

Měli jsme to štěstí, být na správném místě ve správnou dobu. Tím se nám podařilo být u vzniku a vidět úžasné léčivé vlastnosti přírodních látek, jako arganového oleje a extraktu z březové kůry, na lidskou pokožku v kombinaci koloidním stříbrem, které napomáhá ničení plísní a bakterií. Právě to umožnilo vznik celé řady našich produktů.

Zjistit více

Spolupráce

Uzavřeli jsme spolupráci s dodavatelem jednoho z nejkvalitnějších arganových olejů v ČR a na Slovensku pro zajištění kvalitního produktu. Spolupracujeme s předními českými vědci v oblasti nanotechnologií, kteří zajišťují produkci koloidního stříbra s antibakteriálními a proti-mykotickými vlastnostmi.

Zjistit více
17483
Spokojených zákazníků
465
Stylů krásy
96
Procedur
345
Léčeb

NOVINKY

Zajímá nás váš názor!

 
Birch2Life > O nás
  • B2L s.r.o.
  • 721 721 212
  • Na hlinách 1786/16
  • 182 00 Praha 8
  • info@B2L.cz
  • 08:00 - 16:00