O nás

O nás

laboratoř.jpg

 

O nás

Jsme skupina lidí, která věří v sílu přírodních produktů a baví je dělat něco, co kromě světové jedinečnosti dokáže lidem zároveň pomoci. Nad vývojem produktů samotných jsme strávili několik let a společných chvil s kombinací letitých zkušeností a metody pokus - omyl. Cesta vývoje produktů samotných nebyla lehká a nastaly i těžké okamžiky při výběru vhodných surovin, partnerů v projektu až po nelehký schvalovací proces všech našich výrobků, včetně zatěžkávajících státních zkoušek.

Ve finále jsme však připravili pro vás sérii kosmetických přípravků o velmi vysoké kvalitě, ve kterých se skloubila síla přírodních látek dohromady se špičkovými medicinálními nanotechnologiemi, přičemž naše produkty splňují řadu zákonem předepsaných opatření a přísných kritérií, ale hlavně naplňujících přání vás – našich zákazníků.

 V prvních letech máme v plánu vybudovat distribuční síť v Čechách a na Moravě, dále chceme expandovat na zahraniční trhy. V současné době jsme pro vás připravili základní set produktů – Birch2Life - přírodní krém se stříbrem a argonovým olejem a sadu tělových mýdel obsahujících přírodní březové extrakty, silice, arganový olej a koloidní stříbro. Připravujeme pro vás tělové mléko, sprchový gel a další produkty budou následovat.

 

Hledáme obchodní partnery pro rozšíření naší působnosti. V případě Vašeho zájmu se obracejte na emailovou adresu

 

 
Birch2Life > O nás